Müügitingimused

Veebipoe Ruoho.ee isikuandmete omanik ja haldaja on VERUS OÜ (registrikood 12042179) asukohaga Küla tee 5, Kaberneeme küla Jõelähtme vald Harjumaa 74211, telefon +372 5516564 ja e-kiri info@ruoho.ee.

ÜLD- JA TELLIMISTINGIMUSED

1. TINGIMUSTE ULATUS JA KEHTIVUS

Käesolevad VERUS OÜ (edaspidi Müüja) e-poe kasutustingimused (edaspidi nimetatud Tingimused) kehtivad kõikide isikute suhtes (edaspidi Ostja), kes kasutavad Ruoho.ee e-poodi (edaspidi e-pood), tellivad e-poest kaupu ja teenuseid (edaspidi Kaup), sealhulgas sõlmides e-poest kauba ostmiseks ostu- müügilepingu (edaspidi Müügileping).

Tingimuste aktsepteerimisega kinnitab Ostja, et ta on Müügilepingu tingimustega tutvunud, nendega nõus ja täidab neid.

2. KAUPADE OSTMINE JA TELLIMUSE VORMISTAMINE E-POES

E-poest on võimalik osta neid Kaupu, millel on link „Lisa korvi“. Kauba hind ja Kauba saadavus võivad jooksvalt ja ette teatamata muutuda. Kui Ostja on esitanud tellimuse enne Kauba hinna muutumist, rakendub tellimuse hetkel kehtinud hind.

2.1. Ostukorv ja tellimuse vormistamine ning tasumine

Ostukorvis olevate Kaupade kogust võib muuta. E-poe ostutingimustega saab tutvuda ning nendega nõustumisel kinnitatakse seda, tehes märke („linnuke“) tingimuste ette.

Tellimuse kinnitamiseks tuleb Ostjal vajutada nupul „Vormista tellimus“ ning Ostja suunatakse kassa lehele, kus tuleb valida sobiv tarneviis ning sisestada tellimuse vormistamiseks vajalikud andmed. Peale veebivormi täitmist tuleb vajutada nupule “Vormista tellimus”, mille järel saate tasuda pangalingi abil Swedbank, SEB, Luminor, Coop Pank, Pocopay vahendusel. Tasumata tellimust Müüja poolt ei täideta. Kõiki makseid vahendab Maksekeskus AS.

2.2. Hinnainfo

E-poe valuuta on euro (€). Hinnad sisaldavad käibemaksu. Kaupade hinnad võivad muutuda ette teatamata.

Müüja ei ole vastutav mistahes muude maksude või lõivude eest, mida Ostja suhtes võidakse rakendada ning mille suhtes jääb täielik vastutus Ostjale.

Kõiki e-poe külastamise ja tellimuse esitamise käigus teatavaks saanud isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab Ostja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. Müüja esindajatel puudub ligipääs vastavatele krüpteeritud andmetele.

2.3. Toodete tarne

Ruoho.ee e-poe tarnepartnerid on Eesti Post AS (Omniva), Itella Smartpost ja DPD. Tooted tarnitakse kohale sõltuvalt tarnepartnerite võimekusest keskmiselt 2-4 tööpäevaga, maksimaalselt 7 päevaga.

Me ei vastuta viivituste eest, mis on seotud tellimuse kohaletoimetamise või valele aadressile või valele isikule toimetamisega, kui tellimust sooritades edastati puudulikud või ebatäpsed andmed.

Teeme kõik endast oleneva, et tarnida tellimus eeldatava aja jooksul, kuid viivitused võivad olla aeg-ajalt vältimatud ettenägematute sündmuste, riiklide pühade ajal või meie kontrolli alt väljas olevate tegurite tõttu.

2.4. Taganemisõigus

Ostjal on õigus lepingust taganeda (toote või teenuse kasutamisest loobuda) 14 kalendripäeva jooksul toote või teenuse kättesaadavaks tegemisest ehk kasutajatunnuse ja salasõna kasutajale väljasaatmisest.

Lepingust taganemiseks esitab Ostja taganemisavalduse. Taganemisavaldust on Ostjal võimalik esitada e-posti aadressile info@ruoho.ee.

Juhul, kui Ostja on lepingust taganenud, tagastab Vaetee.ee Ostjale tellimuse maksumuse 14 päeva jooksul taganemisavalduse esitamisest. Tagasimaksed tehakse Ostjale samale arvelduskontole, kust laekus raha tellimuse eest.

3. ANDMETE KAITSE JA TÖÖTLEMISE PÕHIMÕTTED

Müüja tagab Ostja andmete sh. isikuandmete kaitse ja kasutamise privaatsuspoliitika tingimuste kohaselt ette nähtud korras. Ostja kinnitab, et on tutvunud ja nõus privaatsuspoliitika tingimustega. Lähtudes kehtivatest õigusaktidest ja privaatsuspoliitika tingimustes sätestatust, on Müüjal, Ostja nõusolekuta, õigus töödelda andmeid (sealhulgas isikuandmeid) ulatuses, mis on vajalik e-poes kasutamiseks, Müügilepingu täitmiseks või Müügilepingu täitmise tagamiseks. Muuhulgas on eeltoodust tulenevalt Müüjal eraldiseisva nõusolekuta õigus: saata Ostjale e-poe teenuste kasutamisega seonduvaid teateid, sh. teateid, mille saatmine on e-poe kasutajate turvalisuse huvides; säilitada Ostjate paremaks teenindamiseks ja tehingute tõendamiseks e-poodi sisseloginud Ostja tellimuste andmed, sh mõistliku tähtaja jooksul ka nende tellimuste kohta, mida Ostja sessiooni käigus ei lõpetanud.

VERUS OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, VERUS OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

4. VASTUTUS

Ostja kinnitab, et kasutab e-poest ostetud tooteid ja teenuseid enda täielikul vastutusel. Müüja ei vastuta e-poest ostetud toodete ja/või teenuste kasutamisel Ostjale või kolmandatele isikutele tekkinud mistahes kahjude eest.

5. TINGIMUSTE KEHTIVUS

Käesolevad e-poe tingimused on kehtivad alates 26.12.2023.

OSTUINFO

1. TELLIMINE

Valige e-poest tooted või teenused, mida soovite tellida ning lisage need ostukorvi.
Avades ostukorvi on Teil võimalus korrigeerida toodete kogust ning tooteid ostukorvist ka kustutada.
Kui olete kõik tooted ostukorvi sisestanud, vajutage VORMISTA TELLIMUS.
Tellimuses tuleb täita kõik * (tärniga) tähistatud lahtrid.

2. TASUMINE

Pärast tellimuse esitamist on võimalik tasuda tellimuse eest arve alusel. Arve edastatakse tellija e-mailile pärast tellimuse vormistamist.

3. LISAINFO

E-posti aadress: info@ruoho.ee
Telefon: +372 5516564

Scroll to Top